ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

Dakujem pekne za kompliment
autor: m€
pridané: 14-06-2006 17:03


Povodne som chcel reagovat len na xenofobnu poznamku o Cvargianoch, ale dokazali ste ma prekvapit este viac. Doteraz som o netusil, ze som "slizky eurokrat", a preto som aj vydychol, ze sa nepozname:) Uz mi teda zostava len dufat, ze sa nestaneme Európou Václava Klausa, zvolenene za prezidenta rozhodujucim hlasom komunistov..

A ked pojdem volit, urcite nebudem kruzkovat cloveka, ktory v negacii zakladnych krestanskych hodnot exhumuje trest smrti, ako ani cloveka, ktoremu sa s pomocou aparatu svojich spolustranikov podarilo pozoruhodne mnozstvo nedopatreni vo verejnom obstaravani... Hoci pripustam, ze opakovane zmienky o nich boli zasadene do sprav stv nejakym zahradnikom viac nez ucelovo.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group