ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

co to ma spolocne s liberatarianmi alebo klas.liberalmi?
autor: jednokto
pridané: 14-06-2006 15:10


"Ľudské práva pre opice, pedofilná strana, neriešiteľné problémy s neprispôsobivými farebnými prisťahovalcami – po páde komunistov nastupuje nová generácia ideologických bláznov, ktorý chcú zmeniť civilizačné gény Západu. A na týchto bláznov potrebujeme niekoho, kto sa im odvážne postaví. "

preco tieto problemy vycitas klasickym liberalom alebo libertarianom? tieto veci su agendou socialistov a nie liberalov, tak to nemiesaj lukas... to je taka aista blbost ako vycitat odrezavanie hlav v iraku nasim fundamentalistom, lebo nahodou obidva tabory maju spolocnu silnu vieru...

inak ma sokuje, ked nabadas KDH k vacsieu ekonomickemu liberalizmu..to slovo ta nestrasiLukas? ked mas problem (ako mnohi co maju Palkov slovnik) rozlisovat medzi socialistami (ucelovo ich nazyvas socialni-liberali) a liberalmi, ak je to mozne, ze uz uzasne presne rozlisujes medzi kulturnym a ekonomickym liberalizmom? nebude to matat tetky, ktorym sa furt bije do hlavy ze "ti hnusni neznabohovia liberali" a zrazu sa KDH odporuca ekonomicky liberalizmus?

kdh nebude moju stranou zrovna preto, ze okrem tych dobrych veci (ekonomicky liberalizmus) ma v sebe aj tu zatuchnutu fundamentalnu pachut. kebo ho nebolo, maju moj hlas...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group