ISSN 1335-8715

28-05-2006   Lukáš Krivošík, Marek Hrubčo   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Odchádzať zo Slovenska?

Aké sú dôvody vysťahovalectva Slovákov? Odchádzať alebo neodchádzať? A ak áno, natrvalo? Lukáš Krivošík prednedávnom zverejnil na stránkach časopisu .týždeň článok s názvom Prečo neodchádzať zo Slovenska. Na tento text zareagoval Marek Hrubčo. Oba články vám teraz ponúkame.

Reakcia na príspevok

RE: dom je vysokym snom
autor: jednokto
pridané: 10-06-2006 22:14


aka chyba statu? co ma stat spolocne s byvanim? coje statu do toho, ako kto byva? ked niekto je na ulici, mame tu armadu spasy a charitu a cirkvi. preco by stat mal nieco podporovat? pokial prijmeme myslienku, ze stat by mal podporovat aj byvanie, tak presne rovnakou logikou by sme dospeli k tomu, ze by mal prispievat na prostitutky, teda vsetci ludia by dostavali zadara "sexace", obdobu gastracov, aby si zaplatili kurvy..mimochodm, v holandsku tu uz funguje pre telesne postihnutych. pri ich "prave na uspokojivy sexualny zivot" stat zistil, ze ked nikto s nimi nechce *ebat, tak stat by im mal prispiet aby si mohli zaplatit kurvy..

teda - HEJ STAT, RUCE PRYC OD STAVEBNICTVA!!!


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group