ISSN 1335-8715

28-05-2006   Lukáš Krivošík, Marek Hrubčo   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Odchádzať zo Slovenska?

Aké sú dôvody vysťahovalectva Slovákov? Odchádzať alebo neodchádzať? A ak áno, natrvalo? Lukáš Krivošík prednedávnom zverejnil na stránkach časopisu .týždeň článok s názvom Prečo neodchádzať zo Slovenska. Na tento text zareagoval Marek Hrubčo. Oba články vám teraz ponúkame.

Reakcia na príspevok

RE: mimo temu (?)
autor: LIBERTARIAN
pridané: 31-05-2006 14:16


jednokto :

S .tyzdnom som prestal skorej, nez by ma stihol poburit jeho konzervativny obsah. Stacili na to tie plagatove obrazky, supersirokorozchodne temy zamerane od muzikologie urundskych indianov az po narodne prvky v ornamentoch vymretych aztekov zaberajuce 80% obsahu.
A ani konzervativny obsah by ma neodradil, keby boli tieto nazory ferovo konfrontovane s nazormi liberalnymi. A asi som si prilis zdvihol naroky vdaka ceskym internetovym casopisom. Absolutna neexistencia pravicovoliberalnych intelektualov, pl-nazorov , pl-casopisov na slovensku ma irituje. Absolutna neschopbnost nazyvat veci pravym menom (ako to robievas aj ty ) znemoznuje akukolvek diskusiu, "korektne" formulacie nasich novinarov viac znejasnuju nez objasnuju. Lzi a demagogia su oznacovane za "omyly" , zlodejina za "chyby". DoFo bolo svetlom v tunely , .tyzden je jalovou hrou na pravicu.

Myslim, ze tieto moje uvahy su silnejsimi argumentami k uvaham o emigracii, nez jalovina o malych prijmoch a drahych domoch.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group