ISSN 1335-8715

28-05-2006   Lukáš Krivošík, Marek Hrubčo   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Odchádzať zo Slovenska?

Aké sú dôvody vysťahovalectva Slovákov? Odchádzať alebo neodchádzať? A ak áno, natrvalo? Lukáš Krivošík prednedávnom zverejnil na stránkach časopisu .týždeň článok s názvom Prečo neodchádzať zo Slovenska. Na tento text zareagoval Marek Hrubčo. Oba články vám teraz ponúkame.

Reakcia na príspevok

RE: mimo temu (?)
autor: jednokto
pridané: 31-05-2006 10:30


ja som prestal kupovat DOFO vdaka Hanusovi a jeho clankom, co sa tyka tyzdna tak som kupil zopar cisel a prestal som kupovat vdaka vacierym veciam, napriklad aj notickam autora LK - niektorym notickam som sa aj v minulych diskusiach venoval..

jedna vec ktora tiez prispela k tomu ze Sebej neuvidi jednu jedinu moju korunu bol napriklad clanok o matke tereze, ktory bol proste PR an danu osobu bez toho, aby sa hovorilo aj o jej diabolskej strane... dalsia vec bolo dost blbe a priezracne vysvetlovanie vatiaknsych zmluv bez toho, aby sa jasne pomenoval zakladny princip zmluvy - "ja ked si podpisal zmluvu a z porusenia by ti hrozili nasledky, ked porusis zmluvu z dovodu spomenuteho povedzem v katechizme, nic sa ti nestane". kazdemu konzervativcovi musi byt predsa zmluvna zavaznost posvatnoukravou a ked sa raz niekto pisomne zaviaze, ze bude makat za pasom co bali anitkoncepcne tablety, nemozno sa vyhnut plneniu zmluvy tam, ze nasledne poviem, ze antikoncepcia je proti mojmu presvedceniu...

preto nekupujem .tyzden... a kascak tiez sa mi zdal trosku rozumnejsi, pokial spieval.. ale ked zacal aj hovorit/pisat, ach jaj...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group