ISSN 1335-8715

28-05-2006   Lukáš Krivošík, Marek Hrubčo   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Odchádzať zo Slovenska?

Aké sú dôvody vysťahovalectva Slovákov? Odchádzať alebo neodchádzať? A ak áno, natrvalo? Lukáš Krivošík prednedávnom zverejnil na stránkach časopisu .týždeň článok s názvom Prečo neodchádzať zo Slovenska. Na tento text zareagoval Marek Hrubčo. Oba články vám teraz ponúkame.

Reakcia na príspevok

mimo temu (?)
autor: LIBERTARIAN
pridané: 30-05-2006 9:30


Lukas Krivosik :

Off topic >
Prave som sa vratil z .tyzdna . Nic moc. Dominoforum mam od roku 1992 KOMPLETNE. Super! Tyzden som kupoval pol roka. Prestal som, lebo nemam zaujem o obrazkovy casopis, ktory riesi okrem mensiny spolocenskopolitickych tem aj kulturu, umenie, sport, architekturu a hlavne tie super-velke obrazky.

Zrejme mas aky-taky kontakt na redakciu, kedze tam prispievas. Nedalo by sa cosi s nimi prediskutovat, aby dvihli .tyzden na uroven byvaleho Dominofora, Dominoefektu ???
Mozno by bol zaujimavy aj clanok a diskusia na tuto temu. Slovensko a jeho vymierajuca inteligencia potrebuje dobry casopis tohto typu. Situacia v Cesku (napr. medzi internetovymi casopismi) je radovo lepsia. Alebo mas viziu , aby PS pretromflo .tyzden ? To by chcelo sirsi zaber, dobrych autorov, vacsiu propagaciu .....
Vela stastia.

Ked tak uvazujem, tak moje uvahy hodne suvisia s tvojim clankom. Absolutny nedostatok hodnotnej obcianskej spolocnosti je dostatocnym dovodom k emigracii. Minimalne do Ciech.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group