ISSN 1335-8715

14-05-2006   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Potrebujeme viac sociálnych rozdielov

Podľa viacerých prieskumov považuje väčšina Slovákov za jeden z najväčších problémov súčasnosti materiálnu nerovnosť. Naši ľudia si spravodlivú spoločnosť predstavujú ako takú, kde neexistujú veľké príjmové nerovnosti. No nekráčajú náhodou nivelizácia príjmov a chudoba ruka v ruke?

Reakcia na príspevok

RE: to brain
autor: D
pridané: 17-05-2006 17:44


"Pozri sa spat do debat so mnou, kde si sa so mnou vadil, ze vyroky si mozu navzajom odporovat a byt pravdive. S takym trubirohom nema najmensi zmysel argumentovat."
Zavadzas, ale mne to je jedno. Co naozaj odznelo je v tych diskusiach. To co si tu zredukoval na "navzajom odporovat a byt pravdive" bolo moje ohradenie sa voci tomu, ze si tvrdil nieco v zmysle, ze prostrednictvom logiky a toho, ze anarchokapitalisticky model je logicky konzistentny, nech to uz znamena v Tvojom pripada cokolvek, vypliva, ze demokracia je nefunkcna. Take tvrdenie, ake uvadzas tam nenajdes.
A pri individualistickom rozmere, z pohladu dvoch osob, kazda moze svoje protirecive tvrdenie povazovat za pravdive.
Ked budes dalej akoze citovat, daj si tu namahu vzdy prilozit aj to na co presne som reagoval a hlavne citovat ma presne. Viem, ze to je ako hadzat hrach na stenu a tym, ze Ti vobec odpovedam, Ti len pomaham ku stastiu, ale som asi nepoucitelny.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2025 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group