ISSN 1335-8715

04-05-2006   Vladimír Palko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Som na strane obetí

Denník SME nedávno položil otáznik nad trestom desať rokov väzenia pre 18-ročného kriminálnika, ktorý dvakrát ukradol bicykel a dvakrát sa dopustil ozbrojeného prepadnutia benzínovej pumpy. Rovnaký otáznik položil i Kornel Földvári v článku "Bude sa aj upaľovať?" (SME, 22.4.). Dovoľte niekoľko poznámok.

Reakcia na príspevok

Peklo vo Svätom Jure
autor: Plepo
pridané: 17-05-2006 8:52


Palko sice pekne pise, ale mal by sa zamysliet aj nad svojou pracou. Iba pre pripomenutie. Blizi sa 3 vyrocie Pekla vo Svatom Jure, kedy Palkovi kuklaci zmasakrovali hudobny festival vo Sv. Jure. Rychlo sa zabudlo na po "svieckovej" najvacsi utok na bezbranne obyvatelstvo. Treba pripomenut aj to, ze za Palka si urobili policajti hlavny biznis z buzeracie studentov a prehladavania penazeniek. Za prazdnu fajku liter, za "mensie ako male mnozstvo" tri litre. To je vysledok prace pana Palka. A Lexa s partakmi sa nam vsetkym smeju. A ine priklady "profesionalnej" prace policie (vysetrenie pripadu "darcovia" SDKU, papayovska vrazda, Remias...). Palko je nielen pre mna jedno z najväcsich sklamani "pravicovej" vlady. Tak tak. P

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group