ISSN 1335-8715

09-04-2006   redakcia   Akcie   verzia pre tlač

Článok sa v tejto sekcii nenachádza

Reakcia na príspevok

RE: LOGOSovi :
autor: Lahvac
e-mail: lahvacovmail@yahoo.com
pridané: 19-04-2006 8:13


Libertarian, a preco sa uchylujes k argumentom k osobe. Navyse som vobecm nepisal o moralke. Skutocne, ako mam reagovat na invektivy? Len podobne a to nechcem. Snad len k tej poslednej myslienke...chlapi mate desiatky vseliakych hayekovych, misesovych nadacii. Co tak miesto prekladu vyplodov kdejakych svedskych cvokov, ktori z pohodlia pozicie statneho zamestnanca pindaju na cely system tu prehladnu strukturu urobili a zverejnili? To "odhadzovanie pijavic" by som celkom rad videl.

jgalt: Pointa mojho prispevku nie je to, ze clovek musi zit v skupine ale ze aby skupina existovala musia sa vsetci jej clenovia podriadit istym pravidlam. Pravda, vzdy existuje skupina vyvolenych, ktori si mozu dovolit viac ale to je viac chyba v systeme ako chyba systemu. Nemoze existovat obec, v ktorej by udrzbu ciest, zakladne socialne sluzby pre chudobnych ci bezpecnost platili len niektori. Pretoze by sa proti "ciernym pasazierom" ti niektori vzburili. Hej, nepochopil som, viem:D


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2025 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group