ISSN 1335-8715

06-07-2004   Peter Frišo   EUtópia   verzia pre tlač

Prečo sa Marek Hrubčo mýli

Článok Mareka Hrubča Euroskepticizmus ako kontrakultúra som začal čítať s veľkým očakávaním. Zarazilo ma už samotné označenie „kontrakultúra“, ktoré autor používa svojsky. Čo ňou myslí? A čo je potom oná „oficiálna kultúra“, voči ktorej sme kontra?

Reakcia na príspevok

PS a ODM
autor: Lukas Krivosik
e-mail: a@b.c
pridané: 09-07-2004 20:53


Aj ked Prave Spektrum vzniklo ako pocin bratislavskej ODM, dnes s nou ma spolocne maloco, okrem Jarky Urvovej. Ona je jedina clenka ODM z prispievatelov PS. Peter Friso je clenom KDMS v Trnave, ja ani Martin Hanus nie sme clenmi nicoho a Martin Pener je clenom KDH. Ja dokonca ani neviem aky postoj ma ODM ako organizacia k euroustave!

Mimochodom Marek, ja si myslim, ze mnohe z tvojich postojov pramenia z podcenovania ekonomiky. Pisal si, ze ta uz nema cim prekvapit. Ja som len teraz nedavno docital Hayekovu trilogiu Pravo zakonodarstvo a sloboda a musim povedat, ze sa mi otvoril novy rozmer. Vrelo tu knihu odporucam! Teraz citam knihu Miltona Friedmana Svoboda volby a je to rovnaka pecka!

Ekonomikou by som na tvojom mieste nepohrdal, lebo prave cez penazenku nas vlada moze najlahsie zotrocit!

Inak, ja neviem co je na tejto Unii krestanske?! To chces mat situaciu u nas ako vo Francuzsku, kde bola viera v Boha nahradena vierou v sekularny stat???

Tak v piercingu vidis ohrozenie slobody, ale v kreovani dalsej urovne vladnej moci, dokonca s celokontinentalnou posobnostou taketo riziko nevidis...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group