ISSN 1335-8715

29-06-2004   Marek Hrubčo   EUtópia   verzia pre tlač

Euroskepticizmus ako kontrakultúra

Po hroznej a ničivej druhej svetovej vojne, ktorú naša generácia pozná našťastie iba z kníh, sa západoeurópskym intelektuálom poučeným z neúspešných integračných snáh medzivojnového obdobia konečne podarilo položiť základy trvalého mieru a prosperity. Dnes mladí intelektuáli podliehajú novej móde: euroskepticizmu.

Reakcia na príspevok

RE: Áno, ale.
autor: Dewey
pridané: 07-07-2004 11:30


Takze takyto nejaky postoj zastava mladz slovensky konzervativec spolu so svojim starsim intelektualnym vzorom.(asi skor na odlahcenie)

Mladý slovenký konzervatívec sa snaží vytvárať neudržateľný rozvoj Euróopy založený na disproporciách v hospodárskom raste medzi jej jednolivými časťami, na antisociálnom trhovom hospodárstve s vysokou nekonkurencieschopnosťou zameraným na cieľ nedosiahnuť úplnú zamestnanosť a spoločenský pokrok a vysokú úroveň ochrany životného prostredia a zlepšenie jeho kvality. (...) Bojuje za sociálnu vylúčenost a diskrimináciu a podporuje sociálnu nespravodlivosť nerovnosť medzi ženami a mužmi, egoizmus medzi generáciami a je proti ochrane práv detí.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group