ISSN 1335-8715

25-06-2004   Jarmila Urvová   EUtópia   verzia pre tlač

euroRVHP?

Európski politici dotiahli v piatok v noci takmer dvaapolročné rokovania o európskej ústave do úspešného konca. Preteky s časom sa skončili – boj, v ktorom záležalo viac na rýchlosti ústavy než na jej obsahu, vyhralo írske predsedníctvo.

Reakcia na príspevok

RE: ...
autor: PeterS
pridané: 25-06-2004 23:07


Nech sa paci, v Indii, kde pracuje 60 milionov deti iste najdete pre seba a svoje deti dobre miesto bez nemocnic, socialneho zabezpecenia, vzdelania... Iste vas zahreje dlhsia pracovna doba, skoro nijaka mzda, a najme pocit, ze pracujete pre nejakeho US investora, ktory prave slobodne prelial kapital do Indie. A sucasne mozete vplyvat na nejakeho cinskeho kolegu, nech dalej jeho krajania na dlh predavaju do ameriky, pretoze im v amerike prave tento slobodne preliaty kapital, (slobodne preliaty, to je podla tunajsieho katechizmu pomaly vysveteny kapital) chyba. Bez tej sekery by nebolo preliateho kapitalu a vas sen by sa zrutil ako domcek z karat.
Pozriem vam nejaky let do Indie, kedy zacnete, vy "slusni" odchadzat? Vezmite aj par decak od susedov, urcite uz maju toho eurosocializmu po krk. Par rokov 16 hodinovej prace im iste nezaskodi.
PS. To sa naschval vsetcia snazite byt, najme co sa ekonomiky tyka, menej chapavi, alebo je to naozaj?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group