ISSN 1335-8715

25-03-2006   Ján Gonda   EUtópia   verzia pre tlač

Fond pre vyváženie negatívnych vplyvov Európskej únie?

Európska únia a jej lobistické štruktúry opäť zabodovali v hitparáde európskeho populistického protekcionizmu aj napriek varovným slovám rakúskeho ministra financií Grassera. Komisár Špidla začal volať po odškodnení obetí globalizácie a odborárskemu oku lahodiaca prosba bola rýchlo vyslyšaná. Fond, ktorý má vyvažovať „negatívne vplyvy globalizácie“, sa na vlnách europopulizmu nesie pod altruistickým názvom „Fond pre obete globalizácie“.

Reakcia na príspevok

Mame to, co ste chceli !
autor: LIBERTARIAN
pridané: 28-03-2006 8:33


Postoj k EU -
Najprv by sme si mali zopakovat, kto stoji na ktorej strane barikady. EU je socialisticky moloch uz od maastrichtu (teda kedysi od r. 1994 ). V case vstupu SR do EU sme uz vedeli, kam vstupujeme. A je fakt, ze VSETKY parlamentne strany vstup podporili.
Socialisticke pomery v EU sa pacili aj opatrnym KDHakom. Tak teraz nechapem, kto ma namietky voci tomu, co nedavno sam chcel. Alebo je to klasicka slovenska situacia, ked slovak ziadne slova neberie vazne a doslovne, ale ich vnima iba ako hudbu , prijemne/neprijemne ???


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group