ISSN 1335-8715

25-03-2006   Ján Gonda   EUtópia   verzia pre tlač

Fond pre vyváženie negatívnych vplyvov Európskej únie?

Európska únia a jej lobistické štruktúry opäť zabodovali v hitparáde európskeho populistického protekcionizmu aj napriek varovným slovám rakúskeho ministra financií Grassera. Komisár Špidla začal volať po odškodnení obetí globalizácie a odborárskemu oku lahodiaca prosba bola rýchlo vyslyšaná. Fond, ktorý má vyvažovať „negatívne vplyvy globalizácie“, sa na vlnách europopulizmu nesie pod altruistickým názvom „Fond pre obete globalizácie“.

Reakcia na príspevok

RE: Ja s clami suhlasim
autor: Lubosb
pridané: 26-03-2006 16:28


Ako som uz povedal, v Cine je zvlastny rezim, ktory nepoznam a nezijem v nom, ak sa to co pises deje, je to velmi nechutne, to je asi vsetko co mozem k cine povedat.
A k vyvlastneniu, ano mozno som zaslepeny, a nevidim rozdiel ci mi niekto zoberie nieco priamou hrozbou nasilia alebo nejakou jemnejsou formou.
Kazdopadne mi islo o to poukazat na iste jemnejsie sposoby statov Zapadu (ale s rovnakymi vysledkami) oproti cine, len v cine si povedali "ucel svati prostriedky" a nemaju snahu kryt to taky sposobom ako je to zauzivane na zapade.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group