ISSN 1335-8715

24-02-2006   Mária Nemcová   Komentáre   verzia pre tlač

Bielorusko medzi nami

21. február 2006, Minsk – bieloruská KGB previedla masové zatýkanie mladých občianskych aktivistov: „Enira Bronitskaya, Nikolay Astreiko, Timofey Dranchuk, Aleksandr Shalaiko have not been released.“ Toto sú úvodné vety e-mailu, ktorý som dostala. V tomto e-maili ma poprosil môj bieloruský kamarát, tiež občiansky aktivista, aby som šírila informáciu o náraste represálií voči bieloruskej opozícii pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Prosí ma, aby sme vyjadrili SOLIDARITU...aby sa Bielorusko dostalo medzi nás...

Reakcia na príspevok

RE: drzime palce
autor: tato
pridané: 02-03-2006 14:35


"Ten kluc si chod pytat od statu, ktory si na tu zem robi narok."

Ked to zase zoberem do dosledkov, tak stat sa prejavuje a kona ako vlastnik (s akymisi akcionarmi), a ja nemozem (bez nasledkov) zaberat podu . Tak isto ju mozem zabrat Tebe alebo susedovi.

" Ale urcite by som neposadil nikoho do basy, ak by samovraha nezachranil. "

Toto je uz zlozitejsie . Nekonanie dobra, moze priniest zlo . Zase ak by si sa dozvedel , ze Tvoj pribuzny nemusel zahynut pri autonehode ak by mu pomohol clovek, ktory bol pri nom a ten to odmietol z dovodu ze si zaspini saty alebo lekar odmietne pomoct lebo nie je v sluzbe ... Tak som si nie velmi isty zeby si nezasluzil nejaky trest .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group