ISSN 1335-8715

24-02-2006   Mária Nemcová   Komentáre   verzia pre tlač

Bielorusko medzi nami

21. február 2006, Minsk – bieloruská KGB previedla masové zatýkanie mladých občianskych aktivistov: „Enira Bronitskaya, Nikolay Astreiko, Timofey Dranchuk, Aleksandr Shalaiko have not been released.“ Toto sú úvodné vety e-mailu, ktorý som dostala. V tomto e-maili ma poprosil môj bieloruský kamarát, tiež občiansky aktivista, aby som šírila informáciu o náraste represálií voči bieloruskej opozícii pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Prosí ma, aby sme vyjadrili SOLIDARITU...aby sa Bielorusko dostalo medzi nás...

Reakcia na príspevok

RE: drzime palce
autor: jgalt
pridané: 27-02-2006 23:09


Myslim, ze chodniky nepredstavuju vacsinou ziaden problem. V podstate dnes, ak kupujes dom, tak vacsinou aj s chodnikom (aspon v tych civilizovanejsich krajinach).

Ja to samozrejme nechcem, ale nemyslim si, ze by som mal koli tomu pravo zlomit niekomu inemu nohu, ak sa odmietne podielat. Radsej na ten chodnik prispejem sam a je mi jedno, kto po nom chodi.

Ja si to predstavit mozno aj viem, ale tiez by som osobne na chodnik zaplatil. Bolo by to jednoduchsie. To vsak nie je dovod nutit nasilim druhych.

Podu, ktoru niekto obraba, vyuziva a robi si na nu narok alebo neobrabanu bez konkretneho majitela?

Ak taku "dilemu" nevieme vyriesit, tak preco nieco vobec vynucovat?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group