ISSN 1335-8715

24-02-2006   Mária Nemcová   Komentáre   verzia pre tlač

Bielorusko medzi nami

21. február 2006, Minsk – bieloruská KGB previedla masové zatýkanie mladých občianskych aktivistov: „Enira Bronitskaya, Nikolay Astreiko, Timofey Dranchuk, Aleksandr Shalaiko have not been released.“ Toto sú úvodné vety e-mailu, ktorý som dostala. V tomto e-maili ma poprosil môj bieloruský kamarát, tiež občiansky aktivista, aby som šírila informáciu o náraste represálií voči bieloruskej opozícii pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Prosí ma, aby sme vyjadrili SOLIDARITU...aby sa Bielorusko dostalo medzi nás...

Reakcia na príspevok

RE: drzime palce
autor: jgalt
pridané: 27-02-2006 15:08


A preco by sme ich nepustili von? Ako to z toho vyplyva? Neobcania sa maju pravo pohybovat po zemegili presne ako obcania. Preco by si mali obcania vyhradit vsetko uzemie na pre seba? Akym pravom? Kludne nech si odkupia nejake a postavia si cestu aj s osvetlenim len pre seba, ale preco by mala ta cesta zaberat vsetko volne uzemie bez suhlasu neobcanov?

Moze to byt ako objednavka a plati ten, kto objednal. Alebo kazda poistovna moze mat svojich hasicov. Moznosti je viac. Podobne ako moze byt viac nemocnic s pohotovostnymi vozidlami. Viac ochraniek, ktore mozu byt privolane na pomoc.

Poistovne si samozrejme mozu zakladat aj garancne fondy aj zaistovne poistovni. Preco nie?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group