ISSN 1335-8715

24-02-2006   Mária Nemcová   Komentáre   verzia pre tlač

Bielorusko medzi nami

21. február 2006, Minsk – bieloruská KGB previedla masové zatýkanie mladých občianskych aktivistov: „Enira Bronitskaya, Nikolay Astreiko, Timofey Dranchuk, Aleksandr Shalaiko have not been released.“ Toto sú úvodné vety e-mailu, ktorý som dostala. V tomto e-maili ma poprosil môj bieloruský kamarát, tiež občiansky aktivista, aby som šírila informáciu o náraste represálií voči bieloruskej opozícii pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Prosí ma, aby sme vyjadrili SOLIDARITU...aby sa Bielorusko dostalo medzi nás...

Reakcia na príspevok

RE: drzime palce
autor: D
pridané: 26-02-2006 22:02


Je vysledkom rozhodnuti politikov ktori vzisli z demokratickych volieb, ak potrebujes dalsi predpoklad.
Ako kazde pravo.(ak si odmyslime tie, ktore zostali z komunizmu, ale v podstate aj tie pozivaju legitimitu demokracie, lebo sa ich nikto nepokusil resp. nemal zaujem zmenit)
"Napadnuty sa ma pravo branit."
Ved sa bran. Mas na to pravo v rozsahu vymedzenom zakonom. Ale kedze ty mas zakony na haku, lebo su kreovane demokraciou, tak sa na to vykasli a bran sa proti comu chces a ako chces. Aby som parafrazoval Petrovu uvahu...Podobne aj Tvoji kamosi. Ked Vas bude dost, tak sa stane nakladne pre demokratov - mafianov vas terorizovat. Preco tu sedis za pocitacom a nechvas sa zdierat, chod hladat dobrotiveho mafiana, ktory ta ochrani pred vypalnickym statom.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group