ISSN 1335-8715

24-02-2006   Mária Nemcová   Komentáre   verzia pre tlač

Bielorusko medzi nami

21. február 2006, Minsk – bieloruská KGB previedla masové zatýkanie mladých občianskych aktivistov: „Enira Bronitskaya, Nikolay Astreiko, Timofey Dranchuk, Aleksandr Shalaiko have not been released.“ Toto sú úvodné vety e-mailu, ktorý som dostala. V tomto e-maili ma poprosil môj bieloruský kamarát, tiež občiansky aktivista, aby som šírila informáciu o náraste represálií voči bieloruskej opozícii pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Prosí ma, aby sme vyjadrili SOLIDARITU...aby sa Bielorusko dostalo medzi nás...

Reakcia na príspevok

RE: drzime palce
autor: D
pridané: 26-02-2006 18:55


Obet sa nemoze branit? Prosim Ta. SBSky su co?(maju presne vymedzenu oblast, kde a kedy mozu naslie pouzit, nemozu ho svojvolne, ako by sa to stale celkom legitimne pri naplneni toho, co obhajujej aplikovat) Preco sa teda plati vypalne, preco existuju mafie?

"Spravim to teda uplne brutalne a vyholenym panom poviem, ze som spolahlivemu typkovi zaplatil, ze ked sa mi nieco stane, tak im vyhodi do luftu kasino."

To sa deje aj teraz, je na nich ci sa rozhodnu na seba upozornit(policiu) a viest vojnu medzi sebou alebo budu respektovat konkurenta. Toto je uplne bezna vec.(dnes)

Kasina su prackou penazi. To je prave ich hodnota pre mafiu.

"Je to ozaj take uzasne financne vyhodne zarabat si v anarchokapitalizme nasilim?"
Zalezi pre koho. Pre cloveka, ktory ma zaujem normalne makat a uspokojovat potreby inych a z toho zit, tak nie. Pre toho, kto sa chce bezpracne obohatit urcite ano. Je to presne z hladiska motivacie ako dnes. Len priestor na taketo konanie je vyznamne zuzeny potlacenim sukromneho donutenia a jeho redukovania maximalne na obranu(SBSky).


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group