ISSN 1335-8715

24-02-2006   Mária Nemcová   Komentáre   verzia pre tlač

Bielorusko medzi nami

21. február 2006, Minsk – bieloruská KGB previedla masové zatýkanie mladých občianskych aktivistov: „Enira Bronitskaya, Nikolay Astreiko, Timofey Dranchuk, Aleksandr Shalaiko have not been released.“ Toto sú úvodné vety e-mailu, ktorý som dostala. V tomto e-maili ma poprosil môj bieloruský kamarát, tiež občiansky aktivista, aby som šírila informáciu o náraste represálií voči bieloruskej opozícii pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Prosí ma, aby sme vyjadrili SOLIDARITU...aby sa Bielorusko dostalo medzi nás...

Reakcia na príspevok

RE: drzime palce
autor: D
pridané: 26-02-2006 18:21


"netestovatelna bigotna dogma o bliziacej sa katastrofe"
Ja ziadnu bliziacu sa katastrofu nevidim, je tu demokracia, ti, co ju chcu povalit - anarchisti,komunisti,fasisti,anarchokapitalisti,monarchisti,ti co veria vo vladu osvietenych v mensine.

Neviem, preco ja mam testovat riesenie, ktore ponuka niekto iny.(Ty) Kupit opusteny ostrov ti nikto nebrani, ale ak obhajujes nejaku spolocensku zmenu, dokazove bremeno je na Tebe. To mi pride ako rozumne. Viem si predstavit velmi dobre test, ale nemam dovod ho realizovat, nie som masochista. Ak si vybavis nalezitosti, tie polia na vytvorenie rezervacie pre Teba a kamosov rad obetujem.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group