ISSN 1335-8715

24-02-2006   Mária Nemcová   Komentáre   verzia pre tlač

Bielorusko medzi nami

21. február 2006, Minsk – bieloruská KGB previedla masové zatýkanie mladých občianskych aktivistov: „Enira Bronitskaya, Nikolay Astreiko, Timofey Dranchuk, Aleksandr Shalaiko have not been released.“ Toto sú úvodné vety e-mailu, ktorý som dostala. V tomto e-maili ma poprosil môj bieloruský kamarát, tiež občiansky aktivista, aby som šírila informáciu o náraste represálií voči bieloruskej opozícii pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Prosí ma, aby sme vyjadrili SOLIDARITU...aby sa Bielorusko dostalo medzi nás...

Reakcia na príspevok

RE: drzime palce
autor: D
pridané: 25-02-2006 22:30


Ale ja viem co je rovnost prav ako jedno z dolezitych kriterii kladenych na pravny system. Nie som sice znalcom vtedajsieho prava ale som presvedceny ze rovnost prav bola porusovana.

"Myslim, ze clovek, ktory si mysli, ze pravo zatat do chrbta druhemu sekerou neporusuje rovnost prav by sa mal nad sebou silne zamysliet."

Mali by sme dat hlasovat, co povies, ucite sa najde viac takych obmedzencov ako ja, ostatne historia je ich plna, pocnuc Lockom asi vsetci liberali...
Napr. o tom co si formuloval Ty alebo...
Kto si mysli, ze rovnopravnost ako jedine kriterium na zakony postacuje a ze netreba klast aj druhe kriterium, obmedzenie konania tam, kde vstupuje konanie jednotlivca do slobody inych.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group