ISSN 1335-8715

24-02-2006   Mária Nemcová   Komentáre   verzia pre tlač

Bielorusko medzi nami

21. február 2006, Minsk – bieloruská KGB previedla masové zatýkanie mladých občianskych aktivistov: „Enira Bronitskaya, Nikolay Astreiko, Timofey Dranchuk, Aleksandr Shalaiko have not been released.“ Toto sú úvodné vety e-mailu, ktorý som dostala. V tomto e-maili ma poprosil môj bieloruský kamarát, tiež občiansky aktivista, aby som šírila informáciu o náraste represálií voči bieloruskej opozícii pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Prosí ma, aby sme vyjadrili SOLIDARITU...aby sa Bielorusko dostalo medzi nás...

Reakcia na príspevok

RE: drzime palce
autor: jgalt
pridané: 25-02-2006 21:57


a) Ak bude v platnosti zakon o zakaze homo partnerstva, tak uz budes spokojny a s Lukasom sa nebudes priet?

Nepotrebujem ochranu na zabezpecenie "platnych" zakonov, ale zakonov, co davaju zmysel - splnaju rovnost prav, co vsak ty stale nevies co je.

Opakujem, aky zmysel malo pre zidov obratit sa na sudy v hitlerovskom Nemecku?

b) To bolo k tomu nekoherentnemu fantazirovaniu o tom, ako by vraj AK bol na pricine diktaturam. Co je zjavne netestovatelna hypoteza.
Ak je AK netestovatelna hypoteza, tak jedine koli bigotom, ktory nikomu nechcu dovolit ju testovat, ale aj tam sme uz boli a tebe to skratka nezapaluje lebeo sa k tomu cyklicky vracias.

Neklam ako maly chlapec, v a) si predsa napisal, ze potrebujes armadu na ochranu a vsetci sa na nu mame skladat. Take lecne klamstva by si si naozaj mohol odpustit.

Ty spolus s tebe podobnymi sa preds tiez naprosto otvorene snazis svojimi dogmami podriadit si ostatnych a narusit ich slobodu. Vid. a). Neuviedol si zatial ziaden rozdiel.

ad. P.S. V realite sa zabija a kradne a vobec to neznamena, ze to nie je v rozpore s etikou. Podobne su prvky kapitalizmu v realite podkopavane a v rozpore s demokratickymi zlocinmi. Opakujem aj otrokarstvo bolo v realite, nezname to vsak nic o jeho potrebe alebo etickosti.
ad. P.S.2. Nezdielam vase iracionalne bludy.
ad. P.S.3. Jasne, ked si ty niekoho podavas, tak su to myslienky, ked si ja podavam hlupe myslienky, tak si podavam teba.:-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group