ISSN 1335-8715

24-02-2006   Mária Nemcová   Komentáre   verzia pre tlač

Bielorusko medzi nami

21. február 2006, Minsk – bieloruská KGB previedla masové zatýkanie mladých občianskych aktivistov: „Enira Bronitskaya, Nikolay Astreiko, Timofey Dranchuk, Aleksandr Shalaiko have not been released.“ Toto sú úvodné vety e-mailu, ktorý som dostala. V tomto e-maili ma poprosil môj bieloruský kamarát, tiež občiansky aktivista, aby som šírila informáciu o náraste represálií voči bieloruskej opozícii pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Prosí ma, aby sme vyjadrili SOLIDARITU...aby sa Bielorusko dostalo medzi nás...

Reakcia na príspevok

RE: drzime palce
autor: D
pridané: 25-02-2006 21:09


Nebude zo mna "nic" obavam sa, len som chcel este viac priblizit tatovi absurdnost toho, co ziadas.

"este porozmyslaj nad tou rovnostou prav,ktoru si tak dokladne a dokonale nepochopil"

Nepochopil a asi nikdy zrejme nepochopim. Ked niekto kladie ako jedine kriterium pre pravny system rovnost prav bez toho, aby videl potrebu explicitneho obmedzovania konania tam, kde dochadza ku konfliktom, kde konanie jedneho vstupuje do slobody ineho ako dalsie kriterium, tak nie je nicim inym hlasatelom idei druhej faze francuzkej revolucie, kde rovnopravnost bola heslom dna a jedinym kriteriom kladenym na zakony. Cize pravo ublizit priznane jednemu je vykompenzovane tym istym pravom tiez ublizit dane do ruk druheho. Tvoja poziadavka na rovnost prav je naplnena. Mozes byt spokojny. Ja nie som, pretoze druhe kriterium dostalo do nosa.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group