ISSN 1335-8715

24-02-2006   Mária Nemcová   Komentáre   verzia pre tlač

Bielorusko medzi nami

21. február 2006, Minsk – bieloruská KGB previedla masové zatýkanie mladých občianskych aktivistov: „Enira Bronitskaya, Nikolay Astreiko, Timofey Dranchuk, Aleksandr Shalaiko have not been released.“ Toto sú úvodné vety e-mailu, ktorý som dostala. V tomto e-maili ma poprosil môj bieloruský kamarát, tiež občiansky aktivista, aby som šírila informáciu o náraste represálií voči bieloruskej opozícii pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Prosí ma, aby sme vyjadrili SOLIDARITU...aby sa Bielorusko dostalo medzi nás...

Reakcia na príspevok

RE: drzime palce
autor: tato
pridané: 25-02-2006 12:59


" P.S.2 Preco by sa mali rozpustit? Ved ty aj so svojou sektou - "demokratickou" vacsinou si mozete aj nadalej a radi pestovat svoju demokraciu alebo aj komunu. Staci ak k tomu nebudete nikoho nutit nasilim. Ta nasa mensina sa uz bude musiet nejako prehryzt.:-) "

Pardon, ze sa do toho montujem . Toto ma, ale zaujalo.

Mozno by bolo zaujimave nech sa vytvori akasi "skupina " anarchokapitalistov , ktora bude bez statu fungovat . Vzdaju sa vsetkych prav a povinnosti . Budu platit za vsetky benefity , ktore vyuzivaju . Velmi by ma zaujimalo ako by tento experiment dopadol . (hoci uz teraz vidim mnohe problemy pri koexistencii skupiny anorchokap. a " demokratov" )


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group