ISSN 1335-8715

24-02-2006   Mária Nemcová   Komentáre   verzia pre tlač

Bielorusko medzi nami

21. február 2006, Minsk – bieloruská KGB previedla masové zatýkanie mladých občianskych aktivistov: „Enira Bronitskaya, Nikolay Astreiko, Timofey Dranchuk, Aleksandr Shalaiko have not been released.“ Toto sú úvodné vety e-mailu, ktorý som dostala. V tomto e-maili ma poprosil môj bieloruský kamarát, tiež občiansky aktivista, aby som šírila informáciu o náraste represálií voči bieloruskej opozícii pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Prosí ma, aby sme vyjadrili SOLIDARITU...aby sa Bielorusko dostalo medzi nás...

Reakcia na príspevok

RE: drzime palce
autor: D
pridané: 24-02-2006 22:33


Myslim, ze odpovedou na tie otazky vyssie je vymedzena sfera, kde nejake vymedzenie vztahov na urovni statu, prostrednictvom zakonov, vobec prichadza do uvahy.
To co uvadzas ku tomu rozhodne nepatri. Prec s nezmyslenymi prekazkami.(=institut registrovaneho partnerstva v tomto pripade). Ak poznas ale lepsie riesenie, ako obist inak ziaduce zakony a ich nezelane dosledky pre dvoch ludi, ktori maju ku sebe najblizsie, mozeme kludne o tom diskutovat.

Humanrigtizmus, o ktorom si hovoril vyssie. To je zase taka vsetko zastresujuca nihilisticka nalepka. Je mi jedno - Lukas - kto ju vymyslel. Je to finta ako zase nahadzat siroku skupinu ludi a nazorov do jedneho vreca, vytiahnut tie, s ktorymi panuje vseobecny nesuhlas a vsetkych, ktorych a vsetko, co sa do vreca podarilo vpratat nimi odsudit. A je to vybavene.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group