ISSN 1335-8715

24-02-2006   Mária Nemcová   Komentáre   verzia pre tlač

Bielorusko medzi nami

21. február 2006, Minsk – bieloruská KGB previedla masové zatýkanie mladých občianskych aktivistov: „Enira Bronitskaya, Nikolay Astreiko, Timofey Dranchuk, Aleksandr Shalaiko have not been released.“ Toto sú úvodné vety e-mailu, ktorý som dostala. V tomto e-maili ma poprosil môj bieloruský kamarát, tiež občiansky aktivista, aby som šírila informáciu o náraste represálií voči bieloruskej opozícii pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Prosí ma, aby sme vyjadrili SOLIDARITU...aby sa Bielorusko dostalo medzi nás...

Reakcia na príspevok

RE: drzime palce
autor: romco
pridané: 24-02-2006 21:29


//"pravo mat ucast na zivote spolocenstva"

To je co za pravo??//

kedze si ma znejistil, nasiel som ho v dvoch na sebe nezavislych zdrojoch ako pravo druhej generacie,

bieloruska opozicia ma aj toto vo svojom programe, ale to je uplne nepodstatne. je to skor dokazom ako neplodne a nepouzitelne je tvoje striktne rozdelovanie a ideologicke spajanie.

podstatne je to ze spajas divdla partnerstva a bielorusko. mozno si chcel byt nejak ironicky, mozno si myslel ze su to vhodne priklady. neviem.

spajat boj bielorusov za obciansku spolocnost s nejakym divadlom je pomerne ujete. aspon sam vidis ake je to tvoje videnie neplodne. v jednom vreci sa u teba nachadza dostavba divadla, aj budovanie obcianskej spolocnosti-pravo mat ucast na zivote spolocenstva

s pozdravom romco

ps.
mimochodom pravym jedinym zdrojom konzervativizmu je eucharista- nebodaj si nebol na konferencii na tuto temu. a druhym ale uz menej pravym zdrojom je gandlalf.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group