ISSN 1335-8715

24-02-2006   Mária Nemcová   Komentáre   verzia pre tlač

Bielorusko medzi nami

21. február 2006, Minsk – bieloruská KGB previedla masové zatýkanie mladých občianskych aktivistov: „Enira Bronitskaya, Nikolay Astreiko, Timofey Dranchuk, Aleksandr Shalaiko have not been released.“ Toto sú úvodné vety e-mailu, ktorý som dostala. V tomto e-maili ma poprosil môj bieloruský kamarát, tiež občiansky aktivista, aby som šírila informáciu o náraste represálií voči bieloruskej opozícii pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Prosí ma, aby sme vyjadrili SOLIDARITU...aby sa Bielorusko dostalo medzi nás...

Reakcia na príspevok

RE: drzime palce
autor: romco
pridané: 24-02-2006 20:26


lukas ty sa uz konecne nejak skonsoliduj,

co ma spolocne bielorusko s nasim divadlom? co to rozpravas prosim ta? vies vobec o co ide aktivistom v bielorusku? cital si vobec niekedy nejaku spravu napriklad od AI o stave v tej krajine? o com to prosim ta tu pises a co s cim spajas?

vedz, ze tamojsi odvazni ludia nerozlisuju vsetko tak hlupo a ideologicky ako ty, a vedz ze niektore prava ktore sa davaju do druhej skupiny, su prava o ktore aktivistom urcite ide.

prikladom nech je- pravo mat ucast na zivote spolocenstva. ano mily lukas, mozno to bude paradoxne, ale cielom je vytvorenie ozajstnej obcianskej spolocnosti. a toto pravo je uz pravom socialnym-spolocenskym, cize je pravom uz druhej generacie.

prosim nezatahuj sem tvoje ideologicke nazeranie na realitu. mimochodom autorka sa zda byt naozaj vzdelana a zdravo uvazujuca, ma este jeden vyborny clanok na blogu, a to o o 'jedinych pravych konzikoch.'

http://nemcova.blog.sme.sk/c/17740/Orechovy-konzervativec.htm...

mily lukas,
ako pravnik isto vies, ze prava napriklad druhej a prvej generacie su pomerne dost previazane,ale to je vlastne na tvojom prispevku pomerne nepodstatne

ked ty neuznavas iste prava to je tvoja vec, ale nespajaj prosim boj obcianskych aktivistov v bielorusku s nejakym narodnym divadlom u nas, je to naozaj trapne.

s pozdravom romco.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group