ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Brano a Homília
autor: jednokto
pridané: 13-02-2006 19:35


1. ano je to veta ako z citanky pre anarchostiv.
2. nuz fajn, tak sa ese so statom dohodni, ze ty chces mat ine ako homologizovane auto alebo ponorny varic a ptom mi porozpravaj o tom, ako ta stat nuti mat iba take alebo onake veci.
3. Napisal si, ze stat nuti ludi studovat ine odbory, ako by chceli.
4. Aky ktorykolvek zakon? Hadam len vies povedat aspon jeden priklad zakona, ktory !prinuti vykonavat cinnosti, ktora nebola dovtedy pred tym vykonavana z dovodov amoralnosti"- viem ze si tento akoze opis presne nasteloval na potraty. Ja viem iny priklad, a to celibta..Ten nebol z dovodu amoralnosti v RKC cirkvi az do 11 storocia, odvtedy RKC cirkev nuti knazov do celibatu :).... a nuti ta slavit vianoce v zime a nie inokedy, kedy by si mozno chcel, nuti ta slavit nedelu, velka noc je vzdy v iny datum atd atd... preco by ta nerespektovala, ze ty to chces slavit inokedy???..nuz podla tvojej logiky mi aj cirkev vychadza ako nutne zlo.... :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group