ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: TKKBS
autor: Tomas
e-mail: azazelo@pobox.sk
pridané: 13-02-2006 13:32


Ad1:
V momente ked citam, ze u KDH neocakavas ziadnu inu motivaciu ako nahovarat ludi na nedodrziavanie starych zavazkov a ziskavat hlasy tak ti rozumiem. S toho isteho uz vinim Dzurindu skoro 8 rokov a lezie mi to dost na nervy.

Ad2: nejde ani tak o to ci si dva konkretne zakony alebo zakonniky neodporoju. Skor o to, ze zaiste SA v nasom pravnom systeme DAJU najstat TAKE CO SI odporuju (poznas to uslovie : "dvaja pravni - tri pravne nazory" ). A sa ci vtedy berie do uvahy ze maju rozdielnu "pravnu silu".


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group