ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Brano a Homília
autor: Dušan
e-mail: dusan.mihalik@slovnaft.sk
pridané: 13-02-2006 13:11


Tak toto si vedľa. Zamestnávateľ Ťa môže prepustiť na základe niečoho konkrétneho a nie je to také jednoduché. To konkrétne musí vyplývať z pracovnoprávnych vzťahov a nie to čo si niekto momentálne vymyslí. Vymyslieť si môže šéf hocičo, ale ty máš hlavu a vieš čo môžeš a nemôžeš (nechceš) robiť. Šéf Ťa môže nútiť robiť i protiprávne veci, ale zákon je jednoznačne na tvojej strane v prípade vyhadzovu to určite vyhráš a podnik Ti dobre zaplatí. Takže musíš dať konkrétny prípad a nie "šéf si niečo vymyslí".

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group