ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Brano a Homília
autor: jednokto
pridané: 13-02-2006 10:52


a este nieco: ved aj teraz sa krestania mozu spravat podla zasad Mgisteria RKC. Nakolko tato homilia bola podla mna jednoznacne iniciovana debatou o zmluve o vyhrade svedomia, kardinal sa podla mna yvhol dost podstatnej otazke - preco by mali byt krestania, ale aj ini, chraneni imunitou pred svetskymi zakonmi, ak budu svoje ciny odovodnovat tym, ze sa spravaju podla Magisteria RKC. Hlavne vtedy, ak by takymito cinmi porusovali svoje svetske zavazky,ktore su chranene a uznane aj slovenskymi zakonmi.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group