ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Brano a Homília
autor: jednokto
pridané: 13-02-2006 10:48


vies, velmi tazko nesuhlasit so vseobecnou vyzvou, aby mse sa riadili svedomim..mne v tej homillii napriklad chyba apel a ludi, aby si zodpovedne premysleli, na co sa zavazuju a aby sa zaazovaliia na to, co su ochotni plnit :)

ja si napriklad vazim vyzvu jedneho spanielskeho kardinala, ktory reagoval na uzakonenie reg. part. v Spanielsku - on vyzval krestanov, aby si prehodnotili, ci chcu pracovat na tykach miestach,kde by mohli prist do konfliktu so svojim presvedcenim alebo svedomim. :) pre mna to je trivialne samozrejme, ale pre inych to tak nemusi. Je to tak trivialne samozrejme, ako vyzvat vegetarianov, aby prehodnotili svoje ambicie byt masiarmi :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group