ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

Brano a Homília
autor: jednokto
pridané: 13-02-2006 8:52


Aha, teda miesto toho, aby sme sa podraidovali zakonom, ktore pirjme nami demokraticky zvoleny parlament a ktore neodporuju Ustave, tak by sme mali pocuvat iba Bozie zakony, ale cirou nahodou tie by nam zrovna tak pisal nejaky organ, cudzokrajny, nevoleny, v ktorom tak ci tak sedia nejaki ludia :) neviem preco, ale mne to naozaj pripomina tu smiesnu story o Hankovi a tom papieri, na ktorom boli tie prikazy a zakazy.

Je to len zastieranie konkretneho problemu tym, ze upriamime pozornost na vseobecne filozoficke zvasty. Je tiez mozem v jednom kuse apelovat na to, ze stat by mal dbat na bezpecnost svojich obcanov a pod ruskom takejto lubivej retoriky by som pretlecal zmluvu, na zaklade ktorej by sa mne a mojim ideologickym spriaznencom osatni ludia museli skladat na bezpecne mercedesy alebo volva. :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group