ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: TKKBS
autor: jednokto
pridané: 13-02-2006 8:41


nikto nemusi robit potraty, nikto nemusi robit eutanazie, nikto nemusi sobasit homosexualov. dokonca nikto nemusi zit v celibate. je to vsetko na osobnom rozhodnuti. Ked siniekto mysli, ze to je konina, nech sa paci, ja som striktny zastanca slobody myslenia a slobody svedomia, le zaroven som striktnym zastancom toho, ze zavazky sa maju plnit. ked jeniekto taky dezorietovany alebo prespekulovany, ze chce byt gynekologom, nechce robit potraty, alebo vsak zarovne chce byt aj zamestnany v statnej nemocnici, kde sa potraty robit maju, tak to nema vela spolocne so svedomim, ale so spekulantstvom - musi si taky clovek vybrat - bud je prenho dolezitejsi flek v statnej nemocnici, alebo svedomie.

Takisto je to s celibatom - chces byt katolickym knazom? musis dodrziavat celibat. pokial nechces dodrziavat celibat (lebo svedomie tihovori "milujte sa a mnozte sa" a chces vychovvavat deti v laske k Bohu a budes doaleluja hovorit, ze cirkev ta NUTI do celibtau), cirkev sa VYKASLE NA TVOJE SVEDOMIE, vysackuje ta a budes vybaveny. Cirkev si predsa nevymysli prostriedok, ktory by jej vo vlastnych radoch sposoboval bordel v pracovnopravnych vztahoch. Ona rada taketo prostriedky vymysla pre inych...

Nechapem v com vidis podobnost - bianco sek pre vatikan na COKOLVEK, a pravnu upravu RP, ktora by bla totalne jasna uz v stadiu navrhu zakona :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group