ISSN 1335-8715

01-02-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Zrušiť ministerstvo kultúry!

Na mojej nedávnej misii v Španielsku som si našiel po večeroch čas aj na návštevu vychýrených madridských pamätihodností. Medzi nimi nebolo možné vynechať ani Múzeum moderného umenia kráľovnej Sofie, kde sa mi podarilo vyrobiť parádne faux pas...

Reakcia na príspevok

RE: Kultura, dane a kradnutie.
autor: Pablos
pridané: 12-02-2006 12:36


ak by som napisal, ze tvoja posledna veta je prejavom imbecility, bol by som prilis jemny.

ja som napisal ze to nasilie ma legitimitu a nepopieram ze nasilim je. Mimochodom vyberanie dani sa opiera u ustavu SR, ktoru schvalilo viac ako 90 poslancov, ktorí reprezentuju viac ako 60 % Slovenska. Je tam doslova napisane ze obcan je povinny platit pravo. A to, akym sposobom vynucujes pravo (aj nasilim) zalezi na to, ake prostriedky su potrebne. Takze ano, ked neplatis dane, dopostat sa trestneho cinu a preto je potrebne Ta potrestat. To platenie schvaluje viac ako 60 % Slovenska cim ziskalo legitimitu. Stat tak pouzije nasilie proti tomu, kto porusil zakon, tak ako proti nasilnikovi.
Fasisti a komunisti neboli legitimni - max 4 roky, pretoze REGULERNE volby sa neuskutocnovali čim si tu legimitu nepotrvrdzovali.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group