ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

Tatovi na 11-02-2006 10:09
autor: D
pridané: 11-02-2006 21:17


Nevyzul resp. neprichitil som sa pri tom.(...nemam ten pocit)

"Kto, muz, ktory o tu "vec" nemal záujem a ziadal potrat od zeny ?"
Nie ten muz, ktory ma zenu(neviem ci toto bol dobry priklad) narkomanku a ktory jej neveri a v tomto pripade ma na to objektivne dovody, ze dieta vychova.(Ak chcu aby prislo na svet obaja)

"No predovsetkym to, ze ci sa niekto dokaze alebo nie postarat, je dost subjektivny pohlad a vizia, ktoru Ty davas ako argument k "donuteniu" k zivotu."

Subjektivny, ano, suhlasim. Pretoze ze si to posunul do subjektivnej roviny. Ja som to hodnotil z pozicie nezainteresovaneho cloveka a mal som hladat odpoved na to, kto je v prave. Ale medzi matkou a buducim dietom, vztah matky k tej veci a buducemu dietatu je "objektivny" a dany prave aj tym rozhodnutim, ktore moze urobit.
Preto som sa na to pytal.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group