ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: oprava
autor: tato
pridané: 11-02-2006 18:35


" Bugarovi, samozrejme i Bardosovi (asi kazdemu) to bolo zname z vyhlasenii KDH pre media. Ale preco to KDH nespomenulo na tej koalicnej rade?? "

Pokial si este raz precitas co hovori Bugar v odpovedi na otazku o nastoleni zmluvy , zistis, ze hovori o novembrovej koalicnej rade od ktorej sa NERIESILI priority a bolo zname , ze KDH ma prioritu VZ . Ziadne, ze to ma z medii alebo podobne, spomina KR .

Neviem ci Bugar na koalicnej rade nebol, alebo klame, alebo to novinar poplietol, alebo si len Bardos nevie spomenut, alebo... Je to skratka taka mala zahada .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group