ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: oprava
autor: dubak
pridané: 11-02-2006 16:52


Aby som ta opravil - neprisiel s tym G. Bardos. (neviem ci si pozeral diskusiu Pod lampou vo stvrtok)
Povedal to tam Miklos. Bardos (ktory tiez na tej koalicnej rade bol) to potvrdil - kedze SMK sa snazi v tomto spore o neutralitu, nemyslim, ze by si to Bardos vymyslel len preto, aby podporil SDKU.
Na tejto koalicnej rade (po odchode ANO z koalicie) mala kazda zo stran povedat svoje priority do volieb (s tym, ze neskor k nim budu hovorit konkretne), prave tu KDH zmluvu o vyhrade vo svedomi nespomenulo (vraj spomenuli ine veci). Z toho teda mohol premier usudit, ze to pre KDH nie je az taka priorita. V druhej polovici januara si KDH na zmluvu, ako svoju prioritu "spomenulo".
Bugarovi, samozrejme i Bardosovi (asi kazdemu) to bolo zname z vyhlasenii KDH pre media. Ale preco to KDH nespomenulo na tej koalicnej rade??


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group