ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Pod lampou - este raz
autor: Martin Hanus
pridané: 11-02-2006 13:36


Mas recht. S tym Dzurindom je to tak. Zo zakulisia sa mi dostalo, ze nasi ochrancovia pred klerikalizmom z SDKU sa na onom prezidiu nebavili ani tak o tej zmluve, ako o taktike: ci hlasovat za nu a potom riskovat, ze ako kometa sa v prieskumoch dvihajuca Martinakova prevezme agendu liberalizmu a SDKU bude skodovat, alebo pozbierat ruskovsko-martinakovskych liberalov. Nechceli si pritom nastvat krestanov, preto do toho tak hanebne zatiahli biskupa Balaza. Dzurindovi aj jeho poskokom je ta zmluva an sich uplne ukradnuta, oni sa riadili len vo vetre preferencii naslinenym prstom...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group