ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: hmm
autor: tato
pridané: 11-02-2006 10:09


" aby sa rodili na svet aj deti, ktore ich rodicia nechceli, odmietli ich narodenie, nevideli v tej zivej viacbunkovej veci svojho buduceho potomka, "

Mam na to jednu-dve otazky : Ak jeden z partnerov napr. muz odmieta narodenie nevidi v tej "veci" buduceho potomka a ma dojem , ze ani zena narkomanka- prostitutka sa nie je schopna on ho postarat ma pravo odmietnut platit alimenty starostlivost o dieta ak zena si napokon necha ? To plati aj opacne ak zena ide na interupciu bez suhlasu muza alkoholika-gamblera , ktory v tom vidi, ale v tej "veci" buduceho potomka ma nanu pravo ?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group