ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: omg
autor: Orm moreplavec
pridané: 11-02-2006 2:36


Palko v rozhovore pre Sme povedal, ze on osobne tipoval!, ze 60 ku 40 na ultimatum KDH SDKU cuvne, no neviem z coho jeho tip vychadzal, snad z uspechu v pripade ANO.Ja som si bol 100 k nule isty, ze nie a to nebol len moj a len vikendovy nazor. Je mnoho tem, kde mam blizsie k nazorom KDH ako k SDKU (tzv. Euroustava, vstup Turecka do EU etc.), ale takyto sposob jednania je nesposobily, neefektivny a potencialne destruktivny.Ak si KDH mysli, ze bude svojho partnera vychovavat a poucovat, spolci sa s komunistami alebo bude kibicovat v opozicii, rozhodne nijako Slovensku nepomoze.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group