ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Pod lampou
autor: jgalt
e-mail: qui_est_john_galt@yahoo.com
pridané: 10-02-2006 22:37


Predsa nie je mozne tvrdit, ze ked kradne niekto iny, tak moze aj cirkev. Ja plne suhlasim s tym, co si napisal v poslednej vete. Tu mnozinu veci, ktore stat plati treba minimalizovat iba na ochranu zivota a majetku obcanov. Treba porovnavat kazdu agendu so sposobom ako stat peniaze ziskava - nasilim cize ohrozenim zivota, zdravia, slobody a majetku obcana. Je absurdne aby to stat robil koli byrokratom, automobilkam, cirkvi, kulture ...., ktore s prezitim nic nemaju. Mne dokonca nevadi, ak sa stat stara o zakladnu socialnu siet (prezitie najslabsich), ale netvrdim, ze k tomu treba nutit nasilim kazdeho. Ak nieco take nechces robit, je to tvoja vec, akurat ja by som ti tiez v takom pripade nepomohol, ak by si bol v nudzi a vedel by som, ze ty takym nepomahas.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group