ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Pod lampou
autor: Milton
pridané: 10-02-2006 22:23


"To je jasne porusenie rovnosti prav obcanov - napriklad ateistov, ktorych dane su pouzite na privilegia krestanov."

Aha, no dobre ale ja som krestan a moje prava su porusene tiez, lebo z mojich dani sa plati armada uradnikov z ktorych minimalne polovica je zbytocnych, z mojich dani sa platia socialne davky a ja ziadnu davku nedostavam, z mojich dani sa plati SND a v zivote som tam nebol a ani neplanujem ist, z mojich dani sa plati vysoka skola pre niekolko tisic studentov a pritom ja som na slovensku vysoku skolu nesiel, z mojich dani sa platia investicne stimuly pre automobilky ale ja som nic nedostal ked som chcel podnikat, z mojich dani sa plati polnohospodarom, ale ja ked si chcem kupit zemiaky aj tak za ne platim, alebo ich dostanem od babky, ktora ziadne dotacie nedostala, z mojich dani sa plati rozvoj byvania a zateplovanie budov, ale ja som ziadny prispevok nedostal atd. atd.

Takze ano, odstrihnime cirkvi od statneho rozpoctu ale pekne aj z ostatnymi vecmi a nechajme statu len to co naozaj potrebuju vsetci: armadu, policiu, sudy.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group