ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: TKKBS
autor: jednokto
pridané: 10-02-2006 21:43


to je v pohode tomas. ale pravda je taka, ze my nemozeme dat bianco sek na beztrestnost (voci nasim slovenskym zakonom) nasim obcanom, a to v ramci zasad, ktore vydava cudzokrajny organ, na ktory nemame ani lennajmensiu paku. Co ked nahodou magisterium o 5 rokov do zasad da taku koninu, ze sa nam budu oci prevracat,ale aj tak budu mat nasi ludia pravo sa na taku koninu odvolat, lebo my nemame ziadnu paku ovplyvnit to, co dava magisterium do mravoucnych zasad, ale pre RKC zmluva predstavuje 100% paku na to, ze vsetko, co je a bude v mravoucnych zasadach, tak bude u nas beztrestne voci slovenskym zakonom. Jasne ze mozes povedat, ze konina sa neobjaci v mravoucnych zasadach RKC, ale NIDKY NEVIES. ked si pozrieme historiu cirkvi, tak tu 100% istotu velmi rychlo stracame. to iste plati aj o tych inych, "vnutrostatnych" zmluvach s inymi cirkvami

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group