ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

vsetkym obhajcom zakona o vyhrade svedomia
autor: miso
pridané: 10-02-2006 19:15


Ak ste taky zasadovi, suhlasili by ste aj s tym, aby moslimski studenti na slovenskych univerzitach a inde nemuseli v piatok chodit do roboty??? Je to ich svaty den. Preco ma zmluva zvyhodnovat iba krestanov a konktretne katolikov???? Ved ich nikto nenuti pracovat v nedelu, ak sa im nepaci a nedohodnu sa so zamestnavatelom, nech si hladaju inu pracu. Na kazdu sprostost tu musi byt zakon???? KDH svojim krokom stratila mnoho volicov, ale aj tak to vyzera tak, ze to vsetko bolo dohodnute, ved za ustavny zakon o skrateni volebneho obdobia hlasovalo v tretom citani vsetkych 143 pritomnych poslancov.
Jediny, kto na tomto vsetkom ziskal je Fico a s nim aj KDH, kedze sa s nimi urcite bude drat do vlady. Je to vsetko hanba.Ostava uz iba www.oks.sk


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group