ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: hmm
autor: D
pridané: 10-02-2006 17:20


Tak sa treba zasadzovat o zrusenie oneho zakona, nie ho obchadzat s ovela sirsimi dosledkami. Keby islo len o potraty, tak by sa pozadovala len vynimka vo vztahu ku nim a nebola by potrebna ziadna komisia.
Inak interupcie sa vykonavali aj predtym.
V kazdom pripade, v zmysle logiky by bolo predmetne pozadovat VS len pre tych, co zacali studovat este pocas platnosti a len v rozsahu zmeny legislativy. Suhlasis?
Mimochodom, zmenil sa zakonnik prace, je to dovod na vyhradu svedomia a pracu podla socialistickych noriem, lebo tie dnesne niekto nanutil?
Predtym mal clovek z ucnovky iste miestecko v statnom podniku a dnes nema. Vratime sa spat k statnym podnikom? Cize opat ide o logiku, ktora sa inde nepozaduje aplikovat, prave naopak, hoci toto povazujem za jeden zo zavaznejsich argumentov.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group