ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: hmm
autor: D
pridané: 10-02-2006 15:27


"Student fyziky na gymnaziu vie, ze kvantova fyzika sa neda spochybnit newtonovou fyzikou, lebo je jej nemennou sucastou."
Sucastou ano. Nemennou? Tiez pokym ma byt Newtonova. Newtonova fyzika je prakticka abstrakcia, ktora funguje iba "nahodou". Je platna/pravdiva presne v tom zmysle, ze je uzitocna.

Nie v stvorenie, v tom, ze zivot vznika pocatim, aj ked tieto predstavy suvisia.(toto bol kontext) Cize vynucuje sa utrpenie, ale to iste vies tak, ze sa ziada, aby sa rodili na svet aj deti, ktore ich rodicia nechceli, odmietli ich narodenie, nevideli v tej zivej viacbunkovej veci svojho buduceho potomka, o ktoreho sa bude treba starat a zahrnat ho laskou...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group