ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Pod lampou
autor: libertarian
pridané: 10-02-2006 14:53


D:
Uz som viackrat napisal, ze LAVICIARSTVO nie je nadavka, je to politicky smer (resp. jeden z parametrov politickeho smerovania). Zasady, ktore si vyznaval (pokial plati, ze D = Dewey ) sa standartne nazyvaju LAVICOVE. Teda zalozene na principe, ze STAT beria bohatsim a nasledne prerozdeluje podla "socialnych" hladisk.
Ak taketo prerozdelovanie neschvalujes, NIE SI laviciar. Ak ano, tak si.
Ja laviciarstvo neznasam hlavne pre to, lebo ho politici zneuzivaju na okradanie ludi v ovela vyssej miere, nez sa nasledne prerozdeli "chudobnym" . Stat ukradne ludom 360 miliard Sk rocne, ale prerozdely cca 100 miliard. Ostatne sa porozdavaju kadejakym "podnikatelom". A na "kulturu" , a na "sport". Vacsinou podvodnikom a darmozracom. A ludia toto nechcu vidiet.

Co mas stale s tymi "nalepkami" . Kazda veda, aj politologia pouziva zadefinovane pojmy pre popisanie "suboru suvisiacich vlastnosti" .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group