ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: Pod lampou - este raz
autor: Martin Hanus
pridané: 10-02-2006 13:50


To je podruznost. Podstatne je, ze Kukanovi stale hovorili (od marca minuleho roku), aby to spolupodpisal a on sa vyhovaral bez toho, aby jasne povedal, ze je proti a preco je proti. Este raz: ta zmluva presla pripomienkovym a rozporovym konanim, ktore trvalo dva roky, bez rozporov.
KDHaci urobili ale naozaj chybu v tom, ze podcenili vycuranost SDKU. V januari zistili, ze ak to chcu stihnut, musi to Kukan bezodkladne podpisat. Vtedy si Kuki zacal vymyslat, ze zmluvu nepozna, nevidel ju... atd. V tom je ten kolosalny podraz.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group