ISSN 1335-8715

07-02-2006   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

O Dzurindovi, líške a škorpiónovi

Mikuláš Dzurinda ohlásil, že prezídium jeho strany odmieta zmluvu o výhrade vo svedomí a KDH, pre ktoré ide o programovú prioritu, následne oznámilo odchod z vládnej koalície. Kto mal po všetkých tých dlhoročných podrazoch Dzurindu voči vlastným koaličným partnerom i straníckym kolegom ešte ilúzie o jeho charaktere, ten musel po jeho tlačovke definitívne precitnúť.

Reakcia na príspevok

RE: TKKBS
autor: jednokto
pridané: 10-02-2006 13:21


samozrejme sa Dagmar vyhla tomu, ze ak sa chce gynekolog vyhnut pravnym dosledkom vyhnutiu sa zabitiu (nemam problem pouzivat tento vyraz v pripapde potratov) sa plodu, velmi lahko to moze spravit tak, ze predvidavo uzavrie pracovnu zmluvu s takym pracoviskom, kde sa plody nezabijaju.

Ja inak nechapem - na jedne strane sa zmluvou snazia jej predkladatelia a obrancovia chranit cloveka, ktory, posluchnuc svoj vnutorny hlas, nieco neurobi hoci tym porusi svoje zavazky, na druhej strane pluju spinu a siru na Dzurindu,ktory neurobil nieco, posluchnuc svoj vnutorny hlas, hoci tym porusil svoje koalicne zavazky. Ja v tom nevidim logiku.. kto v tom vidi logiku?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group